VPN برای استفاده در کسب و کار در مقابل استفاده خصوصی

VPN برای استفاده در کسب و کار در مقابل استفاده خصوصی

شبکه خصوصی مجازی یک نوع از اتصال امن است که کاربران کسب و کار و کامپیوترهای شخصی در سراسر جهان استفاده می شود. یک VPN قادر است کاربران را با ویژگی های امنیتی پیشرفته مجهز کند که پیگیری فعالیت های آن ها را در حالیکه به اینترنت متصل هستند برای شخص ثالث مشکل می کند. این همچنین از دسترسی افراد برای بدست آوردن اطلاعات منتقل شده روی اتصال شبکه جلوگیری می کند. در حالیکه این فواید VPN ها تقریبا در هر دو گروه مردم هست ، از آنها برای مقاصد مختلف استفاده می کنند.

vpn-for-business-use

خرید VPN برای استفاده در کسب و کار

یکی از مزیتهای اصلی از اتصالات شبکه خصوصی مجازی برای استفاده در کسب وکار این است که آنها به کاربران اجازه می دهند تا به اینترانت شرکت به صورت از راه دور هنگامیکه به خارج از اداره می روند در حالت امنی دسترسی پیدا کنند . برای مثال ، اگر یک کارمند به خاطر بیماری یا دیگر دلایل شخصی مجبور به ماندن در خانه است می تواند از اتصال VPN استفاده کند برای اینکه به شبکه کاری دسترسی یابد و انواع مشابه از وظایف که اگر در اداره بود باید انجام می داد از آن طریق در خانه انجام دهد. این کارمند قادر است از نزدیک ترین مکان که می تواند به اینترنت متصل شود کارها را انجام دهد .در خرید vpn متخصصان کسب و کار IT نباید در مورد ویروس ها و یا دیگر انواع حمله به شبکه نگران باشند. نوع مذکور از VPN “دسترسی از راه دور” نامیده می شود.

شبکه های خصوصی مجازی همچنین یک روش تست شده از هر دو اتصال امن و مقرون به صرفه چندین مکان کسب و کار متفاوت باهم دیگر روی یک شبکه است. در یک وضعیت عمومی اداره، همه کامپیوتر ها به یک دیگر متصل اند و از یک شبکه محلی استفاده می کنند. یک کاربر کامپیوتر در یک سمت از ساختمان می تواند فایل ها را با شخص دیگری در سمت دیگر ساختمان به لطف VPN به اشتراک بگذارد. یک شبکه خصوصی مجازی اجازه راه اندازی یکسان تنها در مقیاس بزرگتر را می دهد. با یک VPN ، یک کاربر در یک اداره واقع در دالاس می تواند اطلاعات را به صورت امن به کاربری در شرکت یکسان که در لوس آنجلس واقع شده است ارسال کند. نوع مذکور از VPN اتصال “سایت به سایت” نامیده می شود. این نوع از اتصال می تواند برای ایجاد ارتباط بین دو شبکه که انواع مشابهی از تکنولوژی ها را استفاده نمی کنند نیز ایجاد شود.

خرید کریو VPN برای استفاده خصوصی

در هنگام خرید کریو هنگامیکه صحبت از کاربران خصوصی می آید، استفاده های شبکه های خصوصی مجازی به طور عمده ای حفاظت از امنیت و  هویت کاربر در حالیکه روی اینترنت هستند می باشد. شبکه های خصوصی مجازی می توانند به آسانی برای اتصال به انواعی از تکنولوژی که سرور پروکسی نامیده می شوند استفاده شوند. یک سرور پروکسی به عنوان یک واسط بین کاربر کامپیوتر و اطلاعاتی که آنها سعی می کنند به صورت آنلاین بدست آورند عمل می کند.در خرید کریو اگر شما سعی می کردید تا به وب سایت خاصی دست یابید اما نگران این بودید که مدیر سایت بتواند این سو آن سو اطلاعاتی در مورد کامپیوتر و موقعیت مکانی شما بدست آورد، شما می توانید اتصال از طریق سرور پروکسی را دنبال کنید. مدیر سایت تنها قادر خواهد بود به اطلاعاتی در مورد سرور دست یابد و نه در مورد اتصال واقعی شبکه شما. سرورهای پروکسی سطح اضافی از حفاظت هویت را تسهیل می کنند، در حالیکه شبکه های خصوصی مجازی اتصال به سرور پروکسی را تسهیل می کنند.

خرید vpn ، خرید کریو در parsvpn.online

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *