Kerio Operator

خرید اپراتور Kerio یک سیستم VoIP مبتنی بر استاندارد ها است که جایگزین PBX سنتی شما شده است. به طور خاص برای کسب و کار های کوچک و متوسط طراحی شده است و می تواند موجب صرفه جویی در پول شما و مدیریت زمان شود در حالیکه قابلیت های قدرتمندی به کاربران شما ارائه می دهد.خرید vpn هم همینطور

کاربران قابلیت های Phone و Voicemail را دوست دارند

کاربران شما به راحتی Kerio Operator را دوست خواهند داشت:

  • روشن کردن تلفن موبایل کاربران در تلفن های دفتر مجازی با نرم افزار موبایل Operator’s Apple iOS/Android.ایجاد و دریافت تماس ها از تلفن فرعی اداره مستقیم از تلفن موبایل شما.
  • توانایی برای پوشش کارمندان و پاسخ به تماس های آنها
  • ضبط خودکار پست صوتی از طریق ایمیل
  • بر قراری تماس و گزارش زمان تماس به طور خودکار در com

 

kerio1

مدیریت آسان

استقرار، پیکر بندی و مدیریت Kerio Operator در فلش بدون به خطر انداختن عاملیت. بر خلاف سیستم های تلفن سنتی که نیاز به تکنسین های متخصص دارند، Kerio Operator می تواند به وسیله مدیر شبکه شما مدیریت شود و وقتی صحبت از آسانی در پیکربندی می شود، تلفن خودکار و از راه دور، مدیریت tablet-friendly، را تدارک دیده است، Kerio Operator به هیچ وجه دوم نیست.

 

خرید کریو امنیت غیر قابل انتظار

پس از خرید کریو از TAPARIAEXPORT بد کار کردن سیستم تلفن می تواند هزینه زیادی بدنبال داشته باشد و تا اینکه شما قبض خود را دریافت کنید غیر قابل تشخیص باشد. با Kerio Operator چندان اینگونه نیست. این فن آوری های امنیتی پیشرفته هکر های تلفن را دور نگه می دارند، از سوء استفاده جلوگیری می کنند و شما با آن از حفظ حریم خصوصی برای کاربران و افرادی که تماس می گیرند اطمینان حاصل می کنید. Kerio Operator به طور مستمر بر رفتارهای غیر عادی نظارت دارد، تلاش ها برای ایجاد اختلال را تشخیص و از آن جلوگیری  می کند و رمزگذاری تلفن ها را پشتیبانی می کند.با خرید VPN و خرید کریو در این سایت به هدف خود برسید

kerio security

 

صرفه جویی در هزینه های جدی

Kerio Operator روی امور مالی حس می شود. فرار از سرویس تلفن سنتی، PBX گران قیمت و تکنیسین تخصصی تلفن شامل Kerio Operator می باشد.

سیستم تلفن همراه دیگر نیازی به مهارت های تخصصی تلفن ندارد. با سهولت افسانه ای Kerio و راه اندازی فوری، مدیریت چشمگیر کنید در حالیکه کاربران شما از ویژگی های قدرتمند جدید آن لذت می برند.

 

Cheap kerio

 

استقرار گزینه های انعطاف پذیر در هر نوع محیط

با سه گزینه استقرار متفاوت، Kerio Operator به راحتی در محیط IT موجود شما هر جور که شما نیاز داشته باشید کار می کند. بهینه سازی عملکرد ما سخت افزار Kerio Operator Box تسهیلات مهم ارائه می دهد. تجهیزات نرم افزار ما به شما این اجازه را می دهد که سخت افزار را انتخاب کنید. تجهیزات مجازی از پیش پیکربندی شده ما درست در  زیر ساخت های VMware موجود شما جا افتاده است.

kerio on vmware

خرید کریو ، خرید VPN در TAPARIAEXPORT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *